00:00:00 ,

Przecieranie drewna

Za pomocą specjalistycznego sprzętu przecieram drewno na różnego rodzaju materiały. Usługę wykonywuję szybko i solidnie, po konkurencyjnych cenach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży usług tartacznych, jestem w stanie zrealizować wymagania każdego klienta. 

Więźby dachowe, łaty

Oferuję wykonanie wszelkich elementów drewnianych, niezbędnych do wykonania więźby dachowej. Elementy te przecieram z najlepszych jakościowo drzew w Polsce. Oferujemy, w zależności od wymagań klienta, drewno sosnowe lub świerkowe. Stosuję najlepsze na rynku impregnaty chroniące drewno przed grzybom, owadom oraz ogniem. Każdym projektem zajmuję się indywidualnie. Przygotowuję indywidualne oferty, wystarczy że klient dostarczy projekt oraz określi z jakiego drzewa ma być wykonany.

Ogrodzenia drewniane

Plotek Wykonuję różnego rodzaju sztachety i deski zamocowane w różny sposób. Są one mocowane do metalowych lub drewnianych poprzeczek w sposób pełny lub ażurowy. Produkuję szereg gotowych wzorów, istnieje też możliwość realizacji zamówienia indywidualnego każdego klienta. Stosuję różnerodzaje drewna, w zależności od indywidualnych upodobań klienta. Drewno zabezpieczam impregnatem w dowolnym, wybranym kolorze. Wykonuję również tzw. lekkie ogrodzenia drewniane. Są to różnego rodzaju płoty lamelowe wykonane z desek i listew w sposób pełny lub ażurowy.

Meble ogrodowe drewniane

Z roku na rok, na rynku znaleźć można coraz bogatszą ofertę mebli ogrodowych. Poza wszechobecnymi materiałami sztucznymi, odnaleźć można również meble ogrodowe z teaku czy ratanu. Niezmiennie jednak, najbardziej stylowymi i eleganckimi pozostają drewniane meble ogrodowe. Dzięki nim każdy ogród nabiera niepowtarzalnego charakteru i atmosfery. W mojej ofercie odnajdziecie Państwo stoły, ławy, altany, pergole, huśtawki, drewniane donice oraz wiele innych drewnianych wyrobów ogrodowych, wykonywanych również na indywidualne zamówienie.

 

PPHU BOLTAR


Lubięcin 52 G
67-108 Lubięcin

tel/fax: 68 388 15 47
kom: 604 718 429

pphuboltar@o2.pl


Jesteśmy na:
Allegro